Reageer op deze tutorials.

Heb je iets te melden over deze tutorials? Opmerkingen, aanmerkingen, suggesties?
Ga je gang.

Dit reactie formulier is niet bedoeld om vragen te stellen.
Ik hou ook graag nog een beetje vrije tijd over, snap je......

Ik denk dat je met je vragen het best terecht kunt op een goed forum. Daar stel je je vraag aan honderden, misschien wel duizenden forumleden. Hier stel je je vraag eigenlijk alleen aan mij.

Wat op deze plaats wel zeer welkom is zijn voorstellen voor nieuwe tutorials met betrekking tot xhtml en css. Dus heb je een idee voor een nieuwe tutorial, laat het me weten.

Geef je mening over dingetjes:


preview

617 andere meningen over dingetjes:

Niek schreef op 2-02-2009:

Net als Tamara snap ik ook geen bal van dat centreren, want opzich is het prima en staat het mooi in het midden van de pagina, zolang er maar niets in zet want als je er het menu en een paar fotoos in zet kun je het wel schudden en werkt dst centreren niet meer.

Tamara schreef op 1-02-2009:

Beste,

Bedankt voor je uitgebreide uitleg. Ik heb alle oefeningen gedaan en er een hoop van geleeerd. Ik ben nu alleen bij het hoofdstukje over centreren en daar is het voorbeeld niet goed: http://www.sceneone.nl/positionering/centreren.php Ik begrijp alleen niet waarom het niet goed is gegaan. Misschien kan je dit corrigeren? Alvast bedankt!

groetjes Tamara

Niek schreef op 29-01-2009:

wat heeft dat "dt id="ab" en andere namen in dat smoelenboek voor nut? ik zie daar niks van terur in de css. en wat is verschil tussen dt en td

Fred Schippers schreef op 27-01-2009:

Hoi Wybe,
In de "tips and tricks" bij het drop down menu heb je het in je uitleg na het eerste voorbeeld waarin je css gebruikt ook over een waarde van 9em die je gebruikt.
Ik kan deze niet terug vinden waar je die gebruikt hebt en hoe. 9em zou evt 144px zijn, maar dat zie ik ook nergens. Of denk ik te ingewikkeld?

Overigens ook leuk om te zien dat je adviseert het javascript voor IExplorer in de <head> te zetten, terwijl je dat zelf niet doet. Ik heb het geprobeerd en het werkt allebei.

Toch stiekum snel een vraagje:
Waarom komt (binnen IExplorer) bij mijn eigen pagina wel de vraag of scripts toegestaan mogen worden, terwijl dat bij jouw pagina niet gevraagd wordt. Dit zonder instellingen in IE te wijzigen. Is daar een truckje voor, of komt dat omdat jij gebruik maakt van php ?

Dank in ieder geval voor je tutorial. Is prettig om naast een boek te kunnen gebruiken.

Groet,Fred

http://www.oldambt.amnesty.nl

Felix schreef op 25-01-2009:

Hallo,
Ik vind het een mooie site met over het algemeen een goede uitleg. Wat je nog kan verbeteren is de uitleg van sommige begrippen. Er wordt bijvoorbeeld opeens over span gesproken, zonder dat er uitgelegd is wat het is. Hetzelfde geld bijvoorbeeld voor corps.

brigitte schreef op 22-01-2009:

Bedankt voor deze site, ik ben pas net begonnen te lezen maar het is heel helder geschreven. Ik ben net begonnen met een vervolgcursus websites leren maken en vind het leuk om buiten de cursus om nog meer dingen te leren en lezen. Je zult me nog wel eens zien verschijnen met evt. vragen of zo.

http://www.arenalrestaurants.com

Joost schreef op 21-01-2009:

Beste Wybe

Zou je misschien een artikel willen schrijven over hoe je de "in house" zoekmachine hebt gemaakt.
Voor de rest een super site.

Groeten Joost

http://www.mantacabrio.nl

Wybe schreef op 21-01-2009:

Als je rechts-klikt op de plaatjes kun je ze zelf downloaden......

Succes!

Gert-Jan schreef op 19-01-2009:

Hallo

Ik zag bij tips en tricks een 'drie-kolommen-layout', maar als ik die kopieer, en op mijn site zet, zie ik niets. Ik denk dat dat komt omdat ik de plaatjes niet heb. Hoe kom ik aan die plaatjes? Zou u die naar mij willen sturen?
Ik weet dat dit een vraag is, maar zou u deze vraag willen beantwoorden?
Dit is de link: http://www.sceneone.nl/elements/drie_kolommen7.htm

Groeten,
Gert-Jan

Remko schreef op 17-01-2009:

Beste ...,
Wil je even complimenteren met je website - ben beginnend op dit gebied en heb echt het "hele" internet afgestruind naar tutorials en van alles en nog wat en ben al meerdere keren naar je site teruggekeerd. Overzichtelijk, heldere tekst, vlot geschreven en echt goede tutorials voor zowel beginner (en nu voor mij redelijk gevorderd).
Succes ermee!!!
Remko

nog te ontwikkelen

naar het begin van de pagina