Reageer op deze tutorials.
Heb je iets te melden over deze tutorials? Opmerkingen, aanmerkingen, suggesties?
Ga je gang.
Dit reactie formulier is niet bedoeld om vragen te stellen.
Ik hou ook graag nog een beetje vrije tijd over, snap je......
Ik denk dat je met je vragen het best terecht kunt op een goed forum. Daar stel je je vraag aan honderden, misschien wel duizenden forumleden. Hier stel je je vraag eigenlijk alleen aan mij.
Wat op deze plaats wel zeer welkom is zijn voorstellen voor nieuwe tutorials met betrekking tot xhtml en css. Dus heb je een idee voor een nieuwe tutorial, laat het me weten.
Geef je mening over dingetjes:
617 andere meningen over dingetjes:
Peter van der Hoorn schreef op 12-07-2008:
Geachte heer,
Ik hoop dat u mij kunt helpen.
Ik heb een deze site geboud en daarvoor een tempate genomen.
Nu is het suckerfish/ddopdown menu wel in IE7 te zien maar niet in Firefox.
Kunt u misschien zien waar het hem in zit.
Alvast bedankt voor de genomen moeite en een fijne dag nog,
Met vriendelijke groet,
Peter vd Hoorn
nb : erg mooie en duidelijke site, mijn complimenten.
Arno schreef op 10-07-2008:
Hallo,
Tijdens het bezoek aan je website is me de zoekfunctie opgevallen. Heb je hier wat meer info over...
Met vriendelijke groet,
Arno
Paul d\'Anjou schreef op 8-07-2008:
Hoi,
Ben zelf net begonnen met het opzetten van een site m.b.v. HTML, PHP, CSS en MySql en zodoende ook op jouw site aanbeland tijdens het zoeken naar info en ideeen. Wil je toch even een compliment maken voor hetgeen je hebt neergezet en de prima manier waarmee je een ander meeneemt in je kennis van zaken. Zal nog de nodige uurtjes doorbrengen met je tips en voorbeelden. Altijd leuk om te zien dat mensen hun kennis willen delen met anderen en zodoende net dat extra helpende handje zijn voor diegene met minder ervaring.
Paul
Wybe schreef op 8-07-2008:
Hallo Ruben,
Volgens mij kom je hier een heel eind mee:
http://www.sceneone.nl/tips_tricks/3_kolommen_layout.php
Je moet zelf de footer er even uithalen en wat kleine aanpassingen doen, maar verder is dit wel wat je hebben wilt lijkt mij.
Succes!
Ruben schreef op 7-07-2008:
Hoi,
Kun je een keer een tutorial plaatsen waarin wordt uitgelegd hoe je een website 100% hoog maakt met header+content en geen footer?
Bedankt alvast,
Ruveb
doris verplicht schreef op 3-07-2008:
verplicht bericht: Ha die Wybe, wat maak je me nou, een mooi artikel in de Naar Voren, en nog steeds werkzaam bij Mirabeau zie ik, zijn we toch nog allemaal goed terecht gekomen: zit de rest daar ook nog? Groetjes en groeten! Doris
Wybe schreef op 2-07-2008:
Als het alleen fout gaat in IE6 dan heb je het Javascript waarschijnlijk niet goed toegepast.
Ik denk dat het dan daaraan ligt.
Succes.
Wybe
Dorothy van den Berg schreef op 2-07-2008:
Ik ben bezig met de horizontale navigatie die binnen mijn div (#hornav) komt. Wat ik ook doe, in IE explorer krijg ik de subnavigatie niet onder de hoofdnavigatie.
Heb je code zelfs letterlijk overgenomen... ik snap er niets van!
Weet je hoe dit kan komen? En zou je me willen helpen dit op te lossen?
(ik volg de opleiding webdesign in zwolle).
Vriendelijke groeten van,
Dorothy van den Berg
Wybe schreef op 1-07-2008:
Beste René,
Dank voor je interesse maar op mijn website staan geen advertenties en dat blijft zo.
Met vriendelijke groet,
Wybe
R. Scholten schreef op 1-07-2008:
Beste webmeester,
Kunt u mij de mogelijkheden en kosten doormailen om te adverteren op sceneone.nl? Heeft u eventueel nog andere websites?
Mijn voorkeur gaat allereerst uit om het 3 maanden te proberen. Daarna kunnen we wat mij betreft een deal maken voor 1 jaar.
Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet,
René Scholten